Konkurs Innowator Mazowsza jest przedsięwzięciem promującym nowatorskie rozwiązania w nauce i biznesie na Mazowszu. Kierowany jest do dwóch grup – młodych naukowców oraz mazowieckich przedsiębiorców, którzy oferują najbardziej innowacyjne produkty lub usługi oraz stosują nowoczesne rozwiązania technologiczne, organizacyjne bądź marketingowe.

W tegorocznej edycji konkursu w kategorii Młoda Innowacyjna Firma I nagrodę przyznano SatAgro za aplikację internetową umożliwiającą wykorzystanie zdjęć satelitarnych w monitoringu upraw rolnych oraz rolnictwie precyzyjnym.

Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy tak prestiżowe wyróżnienie, które jest potwierdzeniem, że nasze starania są dostrzegane, a innowacyjny charakter naszej aplikacji doceniany. Jednocześnie obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, a nagroda stanowi potężny zastrzyk energii i motywacji do dalszego działania!

Raz jeszcze dziękujemy Kapitule Konkursu za uznanie i gratulujemy pozostałym laureatom - Spółce PelviFly oraz firmie VERS Produkcja Sp. z o. o.

Krzysztof Stopa odbierając nagrodę

 

Serwis SatAgro wykorzystuje pliki cookies aby zapewnić łatwą i bezpieczną obsługę. Jeżeli się z tym nie zgadzasz to odpowiednio skonfiguruj swoją przeglądarkę internetową lub opuść tą stronę. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji na ten temat, prosimy sprawdź naszą politykę cookies.

Ok