Po zalogowaniu się w aplikacji, w jej górnej części znajduje się pasek z menu, który umożliwia dostęp do różnych informacji odnośnie naszego gospodarstwa i jego pól.


Pulpit aplikacji SatAgroPulpit 

To pierwsza część aplikacji SatAgro, do której trafisz po zalogowaniu się do niej. Pokazuje podstawowe dane stanu naszego konta, umożliwia szybkie dodawanie nowych danych (powierzchni, alarmów i wydarzeń) i zawiera inne przydatne informacje o serwisie, takie jak kalendarz przelotów satelitów lub ostatnie wpisy na naszym blogu. 

Lista powierzchniPowierzchnie 

Przedstawia listę wszystkich powierzchni dodanych do serwisu oraz ostatnie wartości wskaźników dostarczanych do każdego pola. Po naciśnięciu na jeden z elementów z tej listy zostaniemy przekierowani do widoku tego pola w Eksploratorze.

Narzędzie EksploratoraEksplorator

Jest to najważniejsze narzędzie w aplikacji. Umożliwia przegląd map z wszystkich sensorów satelitarnych oraz innych map integrowanych w serwisie (jak model terenu, zasobność gleby, etc.). i ich porównanie z danymi w postaci wykresów, takimi jak dane meteorologiczne. Więcej informacji o poszczególnych częściach eksploratora można znaleźć tutaj

WykresyWykresy

W tej części aplikacji możemy porównać między sobą dane z różnych powierzchni i różnych sezonów za pomocą wykresów z danych historycznych, które są gromadzone w aplikacji. W ten sposób można ustalić, czy aktualny rozwój danego pola w obecnym sezonie odbiega od normy i ustalić przyczyny tego zjawiska (np. niższe opady, temperatury, itp.). 

Lista alarmówAlarmy
Alarmy umożliwiają ustalenie limitów dolnego lub górnego, po przekroczeniu których, wartość danego wskaźnika może oznaczać zjawisko, o którym chcemy być powiadomieni. Na przykład dojście do danej wartości wskaźnika GDD oznacza wkroczenie do danej fazy rozwoju uprawy, lub nagły spadek wskaźnika EVI może pokazać jakiś problem na polu. 

Lista wydarzeńZdarzenia

Dzięki zdarzeniom możemy w prosty sposób prowadzić prostą inwentaryzację czynności wykonanych na danej powierzchni. Wprowadzone wydarzenia są pokazywane na wykresach, co pozwala na śledzenie, jak dany zabieg na polu wpłynął na rozwój roślinności. 

 

Profil użytkownikaMoje konto

Zlokalizowane po prawej stronie górnego menu, pozwala zmienić podstawowe dane konta (imię i nazwisko, e-mail, itd.), dokonać zakupu abonamentu oraz sprawdzić regulamin serwisu.

Serwis SatAgro wykorzystuje pliki cookies aby zapewnić łatwą i bezpieczną obsługę. Jeżeli się z tym nie zgadzasz to odpowiednio skonfiguruj swoją przeglądarkę internetową lub opuść tą stronę. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji na ten temat, prosimy sprawdź naszą politykę cookies.

Ok